Mutil Angle Underpass Osvětlovací svítidlo s tunelovým osvětlením

Podrobnosti o produktu

Mutil Angle Underpass Osvětlovací svítidlo s tunelovým osvětlením

Existují různé způsoby osvětlení světelného osvětlení tunelem LED. Snadno se instaluje. Zatímco jeho hliníkové pouzdro, dobrá tepelná ztráta spolehlivých zdrojů LED a více ovladačů znamenají nulovou údržbu.


S více než 15 let zkušeností s osvětlením tunelů nabízí osvětlení Yahua technologicky nejmodernější svítidlo, které je k dispozici pro tunelové a podjezdové osvětlení pro širokou škálu vozovkových a kolejových aplikací. Nové osvětlení s LED tunelem poskytuje úsporné a udržitelné řešení pro aplikace, které typicky používají více montážních sestav svítidel o síle 90-300 wattů.

Vysoce konstruovaná pro optimální tepelné řízení a optický výkon, poskytuje více než 15 let spolehlivého provozu s více osvětlovacími rozvody na platformě, která odolá náročnému prostředí osvětlení tunelu.

Aplikace:

Tunely

Podchody

Kryté parkoviště

Veřejné a průmyslové oblasti


V rámci světových známých výrobců a dodavatelů světla Tunnel Light v Číně je společnost YAHUA spolehlivým dodavatelem s rozsáhlým projektem osvětlení tunelového tunelu pod úhlem pod úhlem tunelu. S výrobky na prodej, můžete si velkoobchod Tunel Light dobré konstrukce za nízkou cenu a nízké ceny z naší továrny.

Dotaz