Yahua osvětlení LED rostliny rostou světla

Yahua osvětlení LED rostlina roste světla

LED osvětlení pěstování více škodlivé pro zdraví

Soustavný vývoj LED osvětlení osvětlení rostlin v poli mají své místo a postupně aplikován na různé oblasti produkce zemědělských plodin, ovoce a pěstování zeleniny, flowercultivation a tak dále. Ačkoli aplikace je menší než velikost běžné komerční osvětlení nebo osvětlení domácnosti jako široce, ale osvětlení rostlin jako zvláštní oblast působnosti LED, kvůli jejich nadřazenost, postupně rozpoznávány na trhu, tržní poptávka roste

Rostlina roste světla podkopat tradiční zemědělské metody

t je hlášeno že podle technického zařízení různých spekter, andquot; Preferencesandquot; vyberte odpovídající LED lampy nahradit slunce jako zdroj světla, světlo 24 hodin denně, teplota může být v rámci rostlinné výroby, vlhkost, světlo, vzduch a uhličitého koncentrací živného roztoku a další environmentální faktory pro automatické monitorování v reálném čase zajistit maximální účinek fotosyntézy. Ve srovnání s tradiční oříznutí patterns, vysoké využití svých pozemků a bezproblémovým ovládáním, vysoký stupeň mechanizace, bezpečnosti výrobků bez znečištění, nutriční hodnota výrazně zlepšila, v současné době výsledky výzkumu v tuzemsku a v zahraničí zahradnictví strojírenství byl významný vliv. S rozvojem technologií použití LED světla v prostoru pěstovat některé rostliny mají velmi efektivní.

Ve skutečnosti kvůli nízké teploty LED svítilny mohou být umístěny v nejlepší pozici, ze závodu, takže můžete zajistit, že všechny části rostliny byly přesně stejné intenzity osvětlení. Tento přístup k eliminaci škodlivých pesticidů, hnojiv a konzervační přípravky používané k organické zvýšení výnosu a téměř žádná chemická přidána, smontování, s moderní výkon vysoce kvalitní zelený a zdravý život účel. Kromě toho můžete vytvořit ovládací prvek vnitřní pěstování LED světelný zdroj 50 % snížení ve srovnání s tradičním způsobem cyklu růstu rostliny. To znamená, že spotřebitelé mají lokálně pěstované čerstvé plodiny celoroční sen bylo možné.