Metro/metro LED osvětlení Yahua dodavatel osvětlení

Vysoce kvalitní LED osvětlení stabilní a spolehlivé je velmi důležité. Jak zajistit všechno led světlo má dobré odmítnutí tepla?

1 die casting vysokou čistotu bydlení hliníkové slitiny a zpracování technologie k zajištění dobré chladicí účinek, snižuje efektivní využití LED světlo právě pokles celkové tvarovaná světla.

2. za účelem zajištění spolehlivosti výrobku z led zdroj, jsme adoptec importována čipy, vysoký světelný výkon, dlouhá životnost, dobrá stabilita, vysoká spolehlivost; Lehké tělo s vysoce kvalitní LED pro chlazení hlavní materiál, anti-oxidace, koroze koroze, dobrý tepelný výkon, proti elektromagnetickému rušení. V kontrole kvality, souladu s vnitrostátními normami pro výrobu a testování továrny, vybrat národní elektrické světlo zdroj kvalitní dohled a centrum kontroly a další autoritativní národní agentury testování, testování třetích stran a certifikaci zaručující bezpečnost a spolehlivost.

Stojí za zmínku, že Metro osvětlení patřící do prostředí aplikace je složitý a testování technologií segmenty trhu, většina projektů projít opakované opravy k přijetí vlastníkem. Myslíme, že s lepší výrobní koncepty a bohaté dědictví v metru LED osvětlení, všechny metro LED osvětlení projektu najednou prostřednictvím přijetí a schválení.

LED úsporné zářivky, stabilita, trvanlivost, inteligentní řízení má nesrovnatelné výhody tradiční osvětlení a LED charakteristika silných zemětřesení je velmi vhodný pro provozní prostředí Metro. Ale v domácích existující síti-metra, jen pár řádků k použití LED osvětlení, většina ostatních tradiční osvětlení, LED osvětlení tržní potenciál metra lze označit za poměrně velké.