LED pouliční osvětlení funkce a technické požadavky

LED světla s životního prostředí bez znečištění, nízká spotřeba energie, vysoká svítivost, dlouhá životnost a další charakteristiky, tedy LED světla se stanou nejlepší volbou pro úsporu energie transformace. LED světla nové efektivní, dlouhý život, ochranu životního prostředí, oproti ztrátě velkých sodíku světla, což má za následek znevýhodnění energetické ztráty, LED osvětlení, má velmi důležitou výhodu.

Silniční osvětlení úzce souvisí s peopleand #39; s produkce a života. Kromě zrychlení urbanizace v Číně LED pouličních lamp má výhody směrové osvětlení, nízká spotřeba energie, dobré jízdní vlastnosti, rychlé reakce, vysoké seismické kapacity, dlouhé životnosti a zelené ochrany životního prostředí. Do peopleand #39; s vize, jako světa #39; s nejvíce alternativu k tradičním zdrojem světla výhody nové generace energeticky úsporný světelný zdroj, tedy LED světla se stanou nejlepší volbou pro silniční osvětlení úspora energie transformace. Jeho různé charakteristiky jsou následující:

1. jednosměrné světlo, aby zajistily, že míra světla;

2. LED má unikátní sekundární optický design, zlepšit účinnost osvětlení k úspoře energie;

3. Pokud jde o světlou barvu než pro dosažení stejného jasu, LED osvětlení mírně nižší než vysokotlaké sodíkové výbojky;

LED světla ve využívání energie Návrháři mohou být nižší než vysoce - tlak sodíkové výbojky;

5. LED světel s automatickým ovládat zařízení v úsporu energie;

6. dlouhý život;

7. vysoká svítivost;

8. Snadná instalace;

9. vynikající tepelnou regulaci,

10. kvalita a spolehlivost;

Světlá barva jednotná;

Nesmí poškodit životní prostředí;

Nejkritičtější je ve srovnání s tradiční pouliční lampy, LED pouličních lamp údržbu náklady jsou velmi nízké.