LED Street Light nahradí tradiční silniční světla

LED street světlo nahradí tradiční silniční světla

Co je LED street světlo?

LED světelný zdroj (LED diod) jako zdroj světla silniční osvětlení, LED světla, jádro je LED světelný zdroj (v mnoha high-výkon bílé LED přes smíšené připojení). Vysoká účinnost, úspora energie, ochrana životního prostředí a dlouhý život charakteristiky, jako je například led s, takže LED světelný zdroj může být první aplikace v silniční a osvětlení.

LED pouliční lampa výkon výhody čeho?

První, dlouhý život. Tradiční silniční osvětlení je vysokotlaké sodíkové výbojky, vysoce výkonný LEDand #39; s život je obvykle 5 až 7 milionů hodin, zatímco obecné život vysokotlaké sodíkové výbojky je asi 20 000 hodin, silniční osvětlení s vysokým tlakem životnost lampy sodný pouze 5000 hodin. LED světelný zdroj a jednotku okruh života společně určují život LED světla, led život není rovno LED životnost lampy, ale ze současné technické úrovně, životnost lampy LED může být vyšší než životnost lampy tradiční vysoký tlak sodíku.

Za druhé, vysoká světla účinnost, nízkou spotřebu energie. LED street světlo, kvůli jeho dobrý směr, obecná účinnost světla až do výše 80 % nebo více; a tradiční pouliční světlo účinnost je obecně pouze 65 % až 70 %. Kromě toho LED světla od 0 % do 100 % rozsahu kontroly stmívání, a vysoký tlak sodíku lampa pouličního osvětlení rovnoměrnost je velmi špatná.

Za třetí, vysokou barvu vykreslování. Vysoké barevné vykreslování pomáhá provoz a chodci lépe identifikovat cíl stejném jas podmínky lepší podmínky silničního provozu. Tradiční vysoký tlak sodíku lampa index podání barev Ra je jen asi 20, index podání barev lampa LED street až 80 nebo tak nějak.

Čtvrté, rychlé reakce. Vysokotlaké sodíkové výbojky a kovovou halogenovou lampu a tak na potřebu desítky sekund nebo dokonce velmi čas, je třeba počkat 3 až 6 minut k restartování, chlazení. LED začíná jen pár desítek sekund sodného (ns), nečekejte okamžité restartování, LED lampy mohou být v trvalé zapnutí / vypnutí stavu.

Pátý, low uhlíku, ochrana životního prostředí, zdraví. LED pro využití větrné a solární fotovoltaické technologie a doplňkové technologie používané v silnici, skutečné energetické úspory a ochranu životního prostředí. V téže době, světla LED neobsahují rtuť a olovo a jiných škodlivých látek, ale také recyklovatelné, žádné znečištění životního prostředí.

Za druhé LED světla jsou také potenciálně nízké celkové náklady, pevnou konstrukci, modelování plasticity a další výhody.

LED světla ve všech ohledech je velkou výhodu ve vývoji země v posledních letech několikrát vývoj norem LED pouličních lamp a postupně standardizovat své standardy. Vládní politiky podpory a finanční pomoc, mohou předpovědět vývoj LED světla vůle ale brát lépe a lépe, a rychlost bude velice rychlý.

LED světla se nyní stane nejlepší volbou pro silniční osvětlení úspora energie transformace.

LED osvětlení produktů v současné době na trhu velmi širokou škálu aplikací, domácí osvětlení, terén osvětlení, venkovní osvětlení, silniční osvětlení, atd., které silniční osvětlení a národní produkce a životních a rozvoj úzce souvisejí se stát národní a urbanistický rozvoj plánování LED pouliční lampy hraje důležitou roli v městské silniční osvětlení, vzhledem k jeho vysoké účinnosti , úspora energie, ochrana životního prostředí, dlouhá životnost, snadnou údržbu a další významné památky, především díky urychlení urbanizace v Číně. Je vidět, že vývoj nového úsporu energie, ochrana životního prostředí, vysoká účinnost, dlouhá životnost, barvy high color rendering index LED světla na cityand #39; s energeticky úsporné osvětlení má velmi důležitý význam!