LED High Bay průmyslová svítidla by měla věnovat pozornost tomu, co problém?

Vybraná vysokokvalitní průmyslovou lampou s vysokým výkonem v průmyslové zóně s LED, a jak nainstalovat, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků? Instalace svítidel je také věnována pozornost.

1. distribuce   osvětlení. Rozumné umístění designu osvětlení instalace, aby bylo dosaženo rozumné rozložení světla, se nezobrazují tmavé oblasti. Rozložení dobrého osvětlení může lidi cítit místo, světlo, bez únavy, pohodlného pracovního prostředí. Tam, kde by měla být stavební plocha přiměřeným rozdělením LED těžebních svítidel a možností.

   2. LED průmyslový průmysl v používání zařízení, měli bychom věnovat pozornost, není dát některé linky špatně, protože vnitřní čip nebo množství skořápky, včetně některých konstrukce lampy, jsou v souladu s kroky k .

3. při instalaci LED high high bay lampy, musíme nejprve věnovat pozornost elektrikář musí držet certifikáty, takže se můžete vyhnout poškození tohoto lampy, před instalací musí také zkontrolovat, zda celistvost celého lampy není schopen normální instalace, nedostatek součásti není možný. A pokud je to možné, je třeba hořlavé předměty udržovat v určité vzdálenosti od instalace nebo tam bude nějaký výbuch, nebo efekt nemůže být používán normálně.

4. instalace je také dokončena na místě, aby se zkontrolovalo, zda nejsou osvětlené mrtvé, a osvětlení by mělo zajistit, že požadavky na osvětlení.

5. v instalaci LED průmyslu světla by měla být jemně, nezobrazují chaos házet fenomén, což má za následek poškození lampy. Přesně podle pokynů výrobce k instalaci.