Jak rozlišovat mezi LED světlomet a LED reflektory?


Někdy se setkáváme, LED povodňových světla a LED reflektor dvě různá zařízení. Tak co je mezi nimi rozdíl? Prosím viz následující popis:

LED bodové světlo, také známý jako reflektory, světlomety, reflektory, atd., používá se především pro architektonické osvětlení, a Komerční prostor osvětlení, dekorativní součástí těžší, vzhled kola také náměstí, protože mají obecně zvážit důvody pro teplo, takže její tvar a tradiční obsazení světlo nebo tam jsou určité rozdíly.

LED povodňových světlo rysy:

LED světla se běžně používají v na trh je v podstatě výběr 3030 vinuté korálky nahradit imitace lumenů struktura high-power LED 1W (každý LED součásti budou provedeny s vysokou účinností čočkou PMMA, jeho hlavní funkcí je sekundární distribuce LED světlo, to znamená, sekundární optika), existuje několik společností vzhledem k dobré tepelné zpracování technologie a vybrané 3W nebo dokonce vyšší napájení LED. Vhodné pro rozsáhlé příležitosti, osvětlení, osvětlení a dalších budov.

Co jiné věci je třeba věnovat pozornost?

1, vysoce čistota hliníkový reflektor, nejpřesnější paprsek, nejlepší efekt odrazu.

2, symetrický úzký úhel, široký úhel a asymetrické rozložení světla systém.

3, za open typ náhradní žárovky, snadná údržba.

4, světlomety jsou vybaveny kalibračním štítkem k usnadnění přizpůsobení úhlu ozáření.

VEDL, promítání světla přes integrované řízení micro čip, v malých technických aplikacích, žádný řadič slouží k dosažení přechodu, skok, barevné lemování, náhodné blikání, střídající přechody a jiné dynamické účinky, mohou také DMX ovládání, dosáhnout honí, skenování a další efekty. V současné době hlavní aplikační servery jsou o těchto: jedna budova, historických budov, venkovní osvětlení, budova vnější světlo osvětlení, osvětlení interiéru, osvětlení, zelená krajina billboardu na osvětlení, zdravotnických a kulturních zařízení, osvětlení, taneční sály a dalších zábavních podniků, osvětlení a tak dále.

Je to nejlepší osvětlení objektů rovnoměrně ve všech směrech od určitého okamžiku, a použít ji k porovnání žárovky a svíčky. Reflektory mohou být umístěny kdekoli ve scéně. Například mohou být umístěny mimo rozsah fotoaparátu nebo uvnitř objektu. To je běžné používat mnoho různých barev světla ve scéně. Tyto reflektory mohou být temně plánované a smíšené na modelu. Vzhledem k širokému rozsahu reflektory reflektory jsou snadno předvídatelný a mají mnoho pomocných využití, jako je umístění reflektoru v blízkosti povrchu objektu, produkovat jasné světlo.

Je třeba poznamenat, že světlomet nelze příliš mnoho, jinak ztvárnění objeví nudné a tuhé. Tedy v běžné omítky vyrábí věnovat více pozornosti zažít parametrů osvětlení a efekty rozložení na celou scénu dopadu světelných efektů a více zkušeností, mistr osvětlení s dovednostmi.

Reflektory rysy:

Reflektory osvětlují objekty rovnoměrně ve všech směrech od určitého bodu, a to je nejlepší používat žárovky a svíčky pro analogie. Reflektory mohou být umístěny kdekoli ve scéně. Například mohou být umístěny mimo rozsah fotoaparátu nebo uvnitř objektu. To je běžné používat mnoho různých barev světla ve scéně. Tyto reflektory mohou být temně plánované a smíšené na modelu. Vzhledem k širokému rozsahu reflektory reflektory jsou snadno předvídatelný a mají mnoho pomocných využití, jako je umístění reflektoru v blízkosti povrchu objektu, produkovat jasné světlo.

Rozdíl mezi reflektory a LED povodňových světla

Rozdíl mezi reflektory a světlomety není pouze odráží v vizuální efekty osvětlení, reflektory a světlomety v využívání opatření jsou rovněž odlišné. Reflektory a světlomety, rozdíl je, že reflektory nelze vytvořit příliš mnoho, takže vizuální efekt se objeví plochý a nudný, v produkci více pozornosti zažít parametry osvětlení a efekty světelné efekty celou scénu. Bodové osvětlení je třeba věnovat pozornost: nejpřesnější paprsek, vysoce čistota hliníkový reflektor, nejlepší odraz, symetrické úzkého úhlu, širokoúhlý a asymetrické rozložení světla systém, obsazení světlo lampy jsou k dispozici s měřicí deskou pro snadné nastavení úhlu ozáření.

Reflektory a světlomety, rozdíl mezi výkonem oblasti ozařování obou, reflektor je také známá jako projekční lampy, reflektory, světlomety, atd., používá především pro architektonické osvětlení a osvětlení komerčních prostor, dekorace sexuální složku těžší, v modelování navrhnout více typů stylů. Světlomet je lze ve všech směrech ve všech směrech i osvětlení bodový zdroj světla, ozařování dosah lze upravit, standardní svítidla slouží k osvětlení celé scény.