Výška a popis konstrukce vysokého stožáru

1, čtvercový vysoký pól konstrukční výška lampy: 25 metrů, lehký pól osmihranné tyče rozdělen na tři části, tloušťka od shora dolů: 6 mm, 8 mm, 10 mm, kalibr: 280 mm, pod kalibrem: 560 mm, konstrukční maximální odpor větru až do 60 m / s. Skládá se ze tří částí zástrček s vysoce kvalitní ocelovou deskou s průměrem 950 mm, tloušťkou 25 mm.

2, stožárová lampa a stent z vysoce pevného vysoce kvalitního ocelového plechu velkým jednorázovým ohýbacím ohýbacím strojem, automatickým svařováním pod obloukovým svařováním, světelným pólem, panelem žárovek jako celku za použití žárové zinkování, vzhledu polyesterová prášková vrstva, ochrana po dobu 30 let bez korozi.

3, elektrický zdvihový systém pólové lampy pomocí elektromotorů, zdvihací zařízení, zinkové lanko z drátu za tepla a gumové kabely a další součásti. Instalace lehkého pólu, rychlost zdvihu 3 až 5 metrů za minutu.

4, vysoký pól vedení světla, systém vykládky se skládá z vodícího kola a složení vodícího ramene, aby se zajistilo, že se světlomet v procesu zvedání nedosáhne bočního pohybu, aby se chránila deska lampy na místě, když lampa může automaticky spadnout a uzamknout hákem.

5, osvětlení pólové lampy se skládá z 8pcs nebo 12 ks 400W vysoko výkonných světelných světel

6, stínící lampa bleskojistka: 1,5m dlouhý světelný instalace dlouhého bleskosvodu, instalovaný na zemi 1m dlouhý zemnící vodič a podzemní šrouby.

7, režim pólového osvětlení pro režim elektrického ovládání tak, aby panel lampy mohl být bezpečně a spolehlivě nastaven na vzdálenost 2,5 m od země, aby se usnadnily údržbářské práce. Přístroj manuálního dálkového ovládání s vysokým pólem má výstupní linku, operátor může být na panelu s dálkovým ovládáním 5 metrů, aby byla zajištěna osobní bezpečnost obsluhy.

8, dolní vysokopólová lampa Všechny svítilny a svítilny podle norem IP65, které zabraňují prachu, ponoření do deště, ochrana světla, elektrická životnost. Materiály lampy se obecně používají při dobré korozní odolnosti licího hliníkového lití.

Výše uvedené je čtvercová vysoká výška stožáru a popis parametrů, pokud potřebujete kupovat pólové lampy, můžete nám zaslat e-mailem. na adresu sales@sxyhzm.com