Od sportoviště olympijské hry Rio vývoj

Od olympijské hry Rio sportovní vývoj osvětlení

Olympijské hry Rio přišel do konce a přestože stále méně než uspokojivé. Od osvětlení sportovišť jeden může vidět nějaký vývoj.

1, metal halogenidové je stále hlavním olympijském stadionu v Riu

Neúplné statistiky z více než 70 % Rio olympijský stadion nadále používat levné, cenově výhodné kovovou halogenovou lampu a kovovou halogenovou lampu technologie je zralé, stabilní výkon, hlavním zdrojem je na sportovištích olympijských her.

2, LED osvětlení aplikace pro sportovní hřiště

LED osvětlení je nový oblíbený sport. Podle neúplné statistiky alespoň jsou více než 2000 sady LED osvětlení pou ívat ve všech místech místech, sportovní LED osvětlení rychlý vývoj technologií.

Stadium osvětlení LEDje budoucí směr vývoje.

3, dočasné osvětlení pro velké multi-sportovní

Major hry místech používat větší množství, kromě využití stálých budov, ale také třeba použít Kongresová centra a dalších velkých prostor nastavení dočasných místech a některé také třeba použít nízké kvality místa. Bývalý nejvhodnější řešení osvětlení je použití dočasné místo osvětlovací systém, který lze použít ke zlepšení osvětlení doplňkové osvětlení standardní nízkoúrovňové místa pro splnění požadavků olympijských her. Doplňkové osvětlení systém je forma dočasné osvětlovací systémy

LED osvětlovací systém tedy budoucí směřování vývoje! Vydejte se předvídat, že příštích olympijských her v Tokiu bude mít asi polovinu stadionu pole s LED osvětlením.