240W LED pouliční osvětlení velký projekt Pass přejímací kontroly

Yahua osvětlení dokončené vysoké energie LED Street Light 240w s 4 pruhy, 2 směry, 25m tyč mezery, montážní výška 10 m, Yahua osvětlení úspěšně vyhrál nabídku s silné technické schopnosti, dobrou kvalitu výrobku, vynikající poprodejní služby a moderní operační systém. Tento projekt především zahrnuje nové silniční osvětlení instrukci včetně silnice základní nadace, elektroinstalace, elektrické energie, nainstalujte sloupu veřejného osvětlení a led pouliční lampy. Všechny projekce LED pouličních lamp a lehké stožáry jsou vyráběny naší Yahua osvětlení factory.

Přísné požadavky společnosti kvalifikace, lampy technologie, technologie světelného zdroje, atd jsou požadovány pro tento program.

Podle Úvod z oddělení řízení pouliční osvětlení LED má výhody elektřiny bez znečištění, malá spotřeba, vysoké světelné účinnosti, dlouhá životnost, atd. Led lampy projektu znamená mnohem k úspoře energie městské osvětlení a zlepšit bezpečnost a comfortness při jízdě v Šen-si, Xiand #39;

Mezitím zákazníci jsou spokojeni s plochý design, vynikající tepelné odvod design, systém patentované asymetrické rozložení světla, snadná montáž a údržba, atd. Jsou to velmi jistý, že tam bude více možností spolupráce v budoucnosti.

LED pouliční osvětlení pomocí v této vysoké energie LED pouliční lampy a HPS street světlo Retrofit projekt světlo:

Pokud chcete získat více informací o tomto produktu, zkontrolujte ourLED osvětlení weisites. Děkuju