Jak posoudit dobré nebo špatné kvalitě LED světla na panelu?

Jak posoudit kvalitu dobré nebo špatnéLED světla na panelu?

LED panel světlo lze říci být nejlepší představitel Led úsporné zářivky, která má nejen štíhlý vzhled, ale také k dosažení účinné energetické úspory, dlouhá životnost, žádné záření, vysokým jasem efekt. Může být tento panel downlight teď řekla doma, nejlepší volby osvětlení. Ale teď na trh značka LED světlo panel mají mnoho druhů typ, jak víme jaký jeden a #39; s kvalita je dobrá?

Za prvé můžeme soudit z lampy, sama o sobě, tenký panel světlo je blízko k panelu a zadního krytu, je zapečetěné. Tak, aby účinně může hrát účinek vlhkosti, hmyzu a vodotěsné. LED panel lampa bydlení jsou obecně vysoké čistý hliník shell materiál, dlouhá životnost. Ale pokud je to nekvalitní panel světel, panely karoserie a nejsou integrované provedení, pouze panel je kovové nebo plastové hmotné tělo, tato světla na panelu, ačkoli velmi lehká, ale nejen chladící účinek není dobré a využití času není moc dlouho.

Druhé,LED panely světelnémateriál je rovněž velmi důležitou roli. Oxidaci hliníkové slitiny materiálu z kvalitní led světla na panelu se používají a zda lze použít běžně za jakých okolností a situace se nezobrazí rezavé. Však některé nekvalitní tenký panel světlo, žehlit, takže jejich těla, tak že ve vlhkém prostředí bude neco snadno, a bude existovat potenciální riziko úniku. Jestliže jste užil(a) magnet může cucat to, pak je vyroben ze železa